Misyon-Vizyon

Misyonumuz,
 
1999 Yılından itibaren uzman personelimizle ve geniş makina parkımızla yüklendiğimiz projelerin, işveren memnuniyeti önde tutularak, kaliteli ve zamanında bitirilmesidir. 
 
Kalite ve hijyenden asla ödün vermeyen, üretim ve hizmet kalitesi ile tercih edilen, müşteri memnuniyetine odaklanmış bir kuruluş olmaktır.
 
 
Vizyonumuz,
 
Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerin olumlu referanslarını arkamıza alarak,nitelikli taahhütleri yüklenmek ve şirket dinamizmini koruyarak, sektör koşullarından bağımsız büyük ve kalıcı bir firma olmaktır.
 
Bilim ve teknolojinin yeni bin yıldaki büyük gelişimi, beraberinde endüstri çağından bilgi ve enformasyon çağına geçişi de getirmiştir ve bu da yapılan işlerin kalitesine ve zamanına verilen önemi artırmıştır. Kaliteli ve zamanında iş bitirmeyi ilke edinen şirketimiz de bu değişimi yakından takip etmekte ve her geçen gün makina parkını güncellemekte ve genişletmektedir.Gıda Güvenliği (ISO 22000)  ve TSE-HYB Hizmet yeterlilik belgesi kuralları çerçevesinde üretim yapan, müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışan, çevreye ve topluma saygılı bir kuruluş olmaktır.
 
 
Kalite Politikamız,
 
Hijyenik bir ürün akışı kurmak için personel eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarına gereken önem ve hassasiyeti gösteren,
Sürekli eğitim desteği ile çalışanlarının bilgi ve becerilerini artırmayı, verimli ve nitelikli çalışan yetiştirmeyi hedefleyen,
Dış prosesten satın aldığı tüm ürün/hammaddeleri sektörünün öncü kuruluşlarından tedarik eden,
Sektördeki teknolojik tüm gelişmeleri sürekli takip eden,
Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, en uygun fiyata en kaliteli ürünleri sunan,
Sürekli iyileştirme anlayışı ile yasal mevzuatlara uyacağını taahhüt eden bir kuruluş olmaktır