Hakkımızda

 
10 bin kişilik üretim kapasitesiyle  Türkiye'nin en güvenilir yemek fabrikalarından biri olan DALGIÇ YEMEKÇİLİK, Toplu yemek ve Catering hizmetleriyle 1999 yılından bu yana İç Anadolu bölgesinde hizmet vermektedir.
                                                           
 
DALGIÇ YEMEKÇİLİK Toplu Yemek Fabrikamız, 2000 metrekare kapalı alan, 1000 metrekarelik açık alan olarak inşa edilmiştir. Tasarımı, modern gıda bandına uygun olarak yapılmış fabrikamızda, 100 kişilik uzman personel kadrosuyla hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz, 10 araçlık dağıtım filomuz tarafından müşterimize ulaştırılmaktadır. İş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, bankalar ve sanayi kuruluşlarından oluşan müşterilerimize, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemekler sunmak için, tüm ekibimiz Toplam Kalite Yönetimi kurallarına uymaktadır.
 
 
Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, DALGIÇ YEMEKÇİLİK hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır.
 
 
Usta ellerin hazırladığı yemeklerle, güler yüzlü hizmetiyle, Avrupa standartlarındaki ekipmanlarıyla, sahip olduğu K-Q TSE-ISO-EN 9000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ, G-F TSE-ISO-EN 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ, VE M-C TSE ISO 9001 MÜŞTERİ KALİTE YÖNETİM Belgeleriyle, DALGIÇ Toplu Yemek, kendi sektöründe güçlü ve güvenilir bir marka olmuştur.
 
 
DALGIÇ YEMEKÇİLİK, yemeği bir sanat olarak gören, yemek pişirmekten ve paylaşmaktan keyif alan, birbirlerini ve işini seven insanların oluşturduğu büyük bir ailedir. Ailemizi oluşturan profesyonel yöneticiler, gıda mühendisleri, aşçılar ve çalışanlar, başarılarını aldıkları ulusal ve uluslararası kalite belgeleri, sertifikalar ve ödüllerle kanıtlamışlardır.