Yönetim Sistemi Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yasal şartlara ve müşteri şartlarına uyarak, çalışanlarımızın kurum kültürümüze ve sistemimize yüksek seviyede adaptasyonunu sağlayarak, sağlıklı ve dengeli beslenme ilkesiyle ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızla sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz.

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Ulusal standartlara uygun olarak güvenli gıda üretmek adına, verimli kaynak kullanımı ve eğitimli personellerle yeni fikirlere ve iyileştirme fırsatlarına açık olarak, şeffaf bir yönetim anlayışıyla güvenli ve hijyenik üretim koşullarımızı sürekli geliştiriyoruz.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Çalışan ve toplum sağlığını her zaman işin önünde tutarak; iş hayatında ve sosyal hayatlarında çalışanlarımızın ruh ve beden sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek unsurlardan korunma alışkanlıkları edinmelerini sağlamaya yardımcı oluyor ve iş sağlığı ve güvenliğinin yasal gerekliliklerini çalışma ortamlarımızda sürekli iyileştirmeler yaparak sağlıyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ

Tüm çalışanlarımıza müşteri memnuniyetinin önemini vurguluyor ve müşterilerimizin beklentilerinin en iyi şekilde karşılanması adına gizlilik politikalarına uygun iletişim kanalları kurarak öneri ve şikayetlerin en etkili ve hızlı şekilde bize ulaşmasını sağlıyoruz. Şikayet ve önerileri kendimizi geliştirme fırsatı olarak görüyor ve pratik ve etkin çözümler üreterek müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutabilmek adına çaba gösteriyoruz.

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

Çevreye ve kirliliğin önlenmesine verdiğimiz önem ile doğal kaynakları verimli kullanarak; atıkların kaynağında en aza indirilmesi; mümkün oldukça yeniden kullanılması veya geri dönüştürülmesi, değerlendirilemeyen atıkların ise uygun yöntemler ile bertaraf edilmesi ve sıfır atık taahhüdüyle atık yönetimini etkin şekilde yürüterek; iç ve dış müşterilerimizin çevre bilincini yükseltmeye yönelik çalışıyoruz.

HİJYEN VE SANİTASYON YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

Toplum sağlığının korunması ve hastalıkların önlenmesi için “Hijyen ve Sanitasyon Kurallarına” öncülük etmek, Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemimizin gelişmesi ve büyümesine olanak sağlamak için sistem kapsamına tedarikçilerimizi ve tüketicilerimizi de dâhil ederek, sorumluluk bilincini eğitim faaliyetleriyle destekliyoruz.

HELAL GIDA ÜRETİMİ POLİTİKAMIZ

Helal Gıda kapsamına aldığımız tüm ürünlerin hammadde kabulünden son tüketiciye kadar olan tüm adımlarında Helal üretim koşullarını sağlayacağımızı ve İslam Fıkhına uygun üretim yapacağımızı, tüm tehlikeleri etkin ve yetkin bir şekilde kontrol edeceğimizi, çalışanlarımıza düzenli olarak Helal eğitimi vererek yetkinlerini artıracağımızı, iyileştirme ve geliştirme çalışmalarının sürekliliğini sağlayacağımızı taahhüt ediyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR GÜVENLİ ÜRETİM POLİTİKAMIZ

Toplum sağlığını korumak amacıyla, gerekli şartların yerine getirilmesi için kaynakları sağlayarak, bulaşıcı hastalıkların önlenmesini ve yönetilmesini sağlıyor, çalışanlarımızı şeffaf bir şekilde bilgilendirerek onları koruyor, Sürdürülebilir Güvenli Üretim Sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlıyoruz.